
Акумулятор BLOCK PVUC 24/24-20, 24 В постійного струму, 24 В постійного струму 517482
21 180 ₴
- В наявності
- Код: 517482
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Акумулятор BLOCK PVUC 24/24-20
Характеристики продукту
- Номінальне навантаження до 20 А
- Ізольований вихід
- Безпотенційний сигнальний вихід
Опис
Буферний модуль на основі конденсаторів, що не потребує обслуговування. Ідеально підходить для компенсації короткочасних перебоїв у подачі електроенергії, навіть за номінального навантаження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | брак |
| Ваги | 1,2 кг |
| Вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Вихідний струм | 20 А |
| Вхідна напруга | 24 В постійного струму |
| Глибина продукту | 179 мм |
| Максимальна вихідна напруга | 30 В постійного струму |
| Максимальна вхідна напруга | 30 В постійного струму |
| Модель із каталогу виробника | ПВУК 24/24-20 |
| Мінімальна вихідна напруга | 20 В постійного струму |
| Мінімальна вхідна напруга | 20 В постійного струму |
| Розміри | (Ш x В x Г) 57 x 127 x 179 мм |
| Час переходу за повного навантаження | 16,5 сек |
| висота продукту | 127 мм |
| зв'язку | Вшивні клеми |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 180 ₴


