
Акумуляторний модуль Siemens SITOP 24 В/3,2 Аг 6EP19356MD11, 24 В/DC, 24 В/DC, 10 А 517480
12 010 ₴
- Під замовлення
- Код: 517480
Відправка з 27 травня 2026+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний модуль Siemens SITOP 24 В/3,2 Аг 6EP19356MD11

Характеристики продукту
- Вбудоване керування батареєю
- Світлодіодні сигнали сповіщення
Опис
Модуль акумулятора для буферної системи SITOP DC-UPS. З кронштейном для настінного кріплення (безпосереднє гвинтове з'єднання).
Характеристика
- Гелевий акумулятор, що не потребує обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3,2 Ач |
| Інтерфейс | брак |
| Ваги | 3,2 кг |
| Вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Вихідний струм | 10 А |
| Вхідна напруга | 24 В постійного струму |
| Глибина продукту | 82 мм |
| Максимальна вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Максимальна вхідна напруга | 24 В постійного струму |
| Максимальний струм/напруга | 10 А |
| Модель із каталогу виробника | Акумуляторний модуль SITOP 24 В/3,2 А·год |
| Розміри | (Ш x В x Г) 190 x 151 x 82 мм |
| Стан | Нове |
| Час переходу за повного навантаження | 40 сек |
| висота продукту | 151 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 010 ₴


