Акумулятор PULS UZK12.071 517479
  • В наявності
  • Код: 517479
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PULS UZK12.071
Акумулятор
Акумулятор PULS UZK12.071
Характеристики продукту
  • 12 В 7,2 Аг
  • Для монтажу на DIN-рейку та стіну
    Опис
    Комплект поставки
    • 12-вольтовий свинцево-кислотний акумулятор
    • Монтажна рама
    • Технічний паспорт.
    Характеристики
    Основні атрибути
    СтанНовий
    Користувальницькі характеристики
    Ємність акумулятора7 А·год
    Інтерфейсбрак
    Ваги3,2 кг
    Глибина продукту112 мм
    Розміри(Ш x В x Г) 155 x 124 x 112 мм
    Тип продуктуЗберігання енергії
    Час переходу за повного навантаження465 сек
    Ширина вироби155 мм
    висота продукту124 мм