
Акумулятор Phoenix Contact MINI-BAT/12DC/2.6AH 2866569, 12 В/DC 517478
13 920 ₴
- В наявності
- Код: 517478
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Акумулятор Phoenix Contact MINI-BAT/12DC/2.6AH 2866569
Характеристики продукту
- Ємність акумулятора: 2,6 Аг
Опис
Phoenix Contact 2866569 / Модуль акумулятора, 12 В/DC, 1,6 Аг, для використання з ДБЖ постійного струму/12DC/4A.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BAT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2,6 Ач |
| Вихідна напруга | 12 В постійного струму |
| Глибина продукту | 110 мм |
| Довжина: | 110 м |
| Максимальна вихідна напруга | 12 В постійного струму |
| Максимальна вхідна напруга | 12 В постійного струму |
| Модель із каталогу виробника | MINI-BAT/12DC/2.6AH |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Розміри | (Ш x В x Г) 52 x 130 x 110 мм |
| Тип продукту | Зберігання енергії |
| Час переходу за повного навантаження | 1200 сек |
| Ширина | 52 |
| висота продукту | 130 мм |
| температура довкілля | 40-40 °С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 920 ₴

