
Свинцево-кислотний акумулятор WAGO 787-873 EPSITRON® 517473
42 370 ₴
- В наявності
- Код: 517473
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

24 В постійного струму 12 Аг
Характеристики продукту
- 24V/DC / 12Ah
- З вбудованим датчиком температури
Опис
WAGO 787-873 / Вбудована свинцево-гелева батарея з системами живлення UPS.
Характеристика
- Можна підключити до блоку керування USV 787-870 або 787-875 (лише 787-872)
- Паралельне підключення можливе для збільшення часу буферизації
- З вбудованим датчиком температури NTC K164
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WAGO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 12 А·год |
| Інтерфейс | брак |
| Ваги | 10600 г |
| Вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Глибина продукту | 217,5 мм |
| Довжина: | 217,5 м |
| Кількість виходів | 2 х |
| Кількість під'єднань із резервним живленням від батареї | 2 |
| Кількість сполук, захищених від перенапруги | 2 |
| Максимальна вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Максимальна вхідна напруга | 24 В постійного струму |
| Маса | 10650 кг/м |
| Час переходу за повного навантаження | 300 сек |
| висота продукту | 239 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 370 ₴

