
Акумулятор Phoenix Contact MINI-BAT/12DC/1.6AH 2866572, 12 В/DC 517471
14 880 ₴
- В наявності
- Код: 517471
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Акумулятор Phoenix Contact MINI-BAT/12DC/1.6AH 2866572
Характеристики продукту
- Ємність акумулятора: 1,6 Аг
Опис
Phoenix Contact 2866572 / Модуль акумулятора, 12 В/DC, 1,6 Аг, для використання з джерелами безперебійного живлення постійного струму/12DC/4A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BAT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1,6 Ач |
| Вихідна напруга | 12 В постійного струму |
| Глибина продукту | 107 мм |
| Довжина: | 107 м |
| Максимальна вихідна напруга | 12 В постійного струму |
| Максимальна вхідна напруга | 12 В постійного струму |
| Модель із каталогу виробника | MINI-BAT/12DC/1.6AH |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Розміри | (Ш x В x Г) 68 x 99 x 107 мм |
| Тип продукту | Зберігання енергії |
| Час переходу за повного навантаження | 420 сек |
| Ширина | 67,5 |
| висота продукту | 99 мм |
| температура довкілля | 40-40 °С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 880 ₴

