
Промисловий ДБЖ BLOCK PVAF 24/12Ah 1 шт. 517470
21 940 ₴
- В наявності
- Код: 517470
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Модуль плоского акумулятора 24 В/12 Аг
Характеристики продукту
- -
Опис
Акумуляторний модуль для створення безпечного джерела живлення 24 В постійного струму у разі відключення електромережі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 12 А·год |
| Ваги | 10200 г |
| Вихідний струм | 40 А |
| Вхідна напруга | 24 В постійного струму |
| Глибина продукту | 176 мм |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Модель із каталогу виробника | ПВАФ 24/12А·год |
| Мінімальна вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Розміри | (Ш x В x Г) 230 x 145 x 176 мм |
| Тип продукту | Промислові ДБЖ |
| Ширина вироби | 230 мм |
| висота продукту | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 940 ₴

