
ДБЖ Phoenix Contact MINI-DC-UPS/24DC/2 на DIN-рейку, 24 В/DC, 85 - 264 В/AC/90 - 350 В/DC, 3 A 517468
26 330 ₴
- В наявності
- Код: 517468
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

ДБЖ Phoenix Contact MINI-DC-UPS/24DC/2 на DIN-рейку
Характеристики продукту
- Комплексна сигналізація
- Оптимізоване управління батареєю
- Вбудований таймер
Опис
Phoenix Contact 2866640 / ДБЖ – оптимальне рішення для випадків відключення електроенергії. ДБЖ забезпечує живлення навіть під час відключення електроенергії. Пристрій складається з трьох функціональних блоків: блоку живлення, електронного вимикача та накопичувача енергії. Переваги блоків живлення MINI DC-UPS: економія місця – блок живлення та комутаційний блок мають спільний корпус; універсальність – акумуляторний модуль ємністю 0,8 або 1,3 Аг при 24 В постійного струму або 1,6–2,6 Аг при 12 В постійного струму; швидке встановлення – роз'ємна планка економить час і запобігає помилкам під час встановлення.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 99 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | зовнішній 0,8/1,3 А·год |
| Інтерфейс | брак |
| Ваги | 0,45 кг |
| Вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Вихідний струм | 2 А |
| Вхідна напруга | 85 - 264 В змінного струму/90 - 350 В постійного струму |
| Глибина | 107 мм |
| Глибина продукту | 107 мм |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 29,5 В постійного струму |
| Максимальна вхідна напруга | 350 В постійного струму |
| Час переходу за повного навантаження | 1200 сек |
| висота продукту | 99 мм |
| вхідний струм | 0,6 А/змінний струм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 330 ₴

