
ДБЖ Bicker Elektronik UPSI-2406D на DIN рейку 1 шт. 517467
20 220 ₴
- В наявності
- Код: 517467
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

УПСІ-240 6Д

Характеристики продукту
- -

Опис
Компактний DIN-рейковий UPSI-2406D захищає підключені пристрої від коливань та перебоїв у подачі живлення. UPSI-2406D може постачатися з двома різними зовнішніми носіями інформації – довговічними LiFePO4 або Supercap акумуляторними блоками. Завдяки інтелектуальному входу, джерело вхідного струму не потребує належного підбору розміру для заряджання акумуляторів. Крім того, UPSI-2406D пропонує різні функції, такі як виявлення мінімального навантаження, розділення акумуляторів та вимкнення за допомогою зовнішнього сигналу. За допомогою безкоштовного програмного забезпечення для акумуляторів HID, налаштуваннями ДБЖ можна керувати через комп'ютер.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Індикатор рівня заряду
- Функція перезавантаження
- Гаряча заміна акумулятора
- За допомогою зовнішнього сигналу
- Функція запуску від акумулятора
- Функція таймера
- Розділення батарей
- Мінімальна вантажопідйомність
Характеристики
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Максимальна вхідна напруга | 29 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 22.5 В |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | RS 232USB |
| Глибина продукту | 100 мм |
| Модель із каталогу виробника | УПСІ-2406Д |
| Розміри | (Ш x В x Г) 36 x 120 x 100 мм |
| Технічні характеристики ДБЖ | Конденсатори для зберігання енергії |
| Тип продукту | ДБЖ на DIN-рейці |
| Ширина вироби | 36 мм |
| висота продукту | 120 мм |
| вхідний струм | Макс 75А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 220 ₴




