
Корпус для жорсткого диска 3,5 дюйма (8,9 см) ICY BOX 20621 3,5 дюйма USB 3.2 Gen 1, eSATA 515903
7 960 ₴
- В наявності
- Код: 515903
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Зовнішня система з двома JBOD-дисплеями Raidsonic ICY BOX IB-RD3620SU3 з USB 3.0

Характеристики продукту
- Зовнішня система 2x RAID, до 3,5" жорстких дисків SATA I/II/III з USB 3.0 та eSATA
- Тиха робота завдяки вентилятору з регульованою температурою
- Заощаджуйте енергію завдяки синхронізованому режиму очікування
- Режими RAID: RAID 0, 1, JBOD (охоплюючий/одинарний)
- Просте керування з встановленням жорсткого диска без завантаження
- Необмежена ємність жорсткого диска
- Сумісний з Windows та MAC
- Plug & Play та гаряча заміна

Опис
Тестова команда
За допомогою кабелю USB 3.0 або eSATA цей дводюймовий настільний комп'ютер з підтримкою 3,5-дюймових жорстких дисків підключається до кінцевого пристрою, ноутбука або настільного комп'ютера. Режими RAID 0, 1 та JBOD дозволяють створювати підключення жорстких дисків.
Диски
Жорсткі диски можна легко та швидко налаштувати, оскільки вони встановлюються та знімаються без інструментів. Це операція гарячої заміни та підключення «підключи та працюй», яка не потребує встановлення драйверів.
Голка
Підключення до мережі зменшить гучність IB-RD3620SU3 завдяки пасивному розсіюванню тепла з високоякісного алюмінію. Функція підтримується вентилятором з регульованою температурою, який також можна вручну встановити на один із трьох рівнів швидкого налаштування.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
За допомогою кабелю USB 3.0 або eSATA цей дводюймовий настільний комп'ютер з підтримкою 3,5-дюймових жорстких дисків підключається до кінцевого пристрою, ноутбука або настільного комп'ютера. Режими RAID 0, 1 та JBOD дозволяють створювати підключення жорстких дисків.
Диски
Жорсткі диски можна легко та швидко налаштувати, оскільки вони встановлюються та знімаються без інструментів. Це операція гарячої заміни та підключення «підключи та працюй», яка не потребує встановлення драйверів.
Голка
Підключення до мережі зменшить гучність IB-RD3620SU3 завдяки пасивному розсіюванню тепла з високоякісного алюмінію. Функція підтримується вентилятором з регульованою температурою, який також можна вручну встановити на один із трьох рівнів швидкого налаштування.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Системні вимоги
- Windows®
- Mac OS X
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raid |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 1eSATA |
| Ваги | 1790 г |
| Глибина продукту | 210 мм |
| Джерело живлення | через адаптер змінного струму |
| Максимальна висота жорсткого диска | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Особливості носіїв даних | Підтримка RAID |
| Підходить для жорстких дисків (HDD/SSD) | 3,5 дюйма |
| Роз'єм жорсткого диска | SATA III |
| Розміри | (Ш x В x Г) 90 x 160 x 210 мм |
| Технічні характеристики корпусу | Підтримка RAID, функція HotSwap |
| Тип продукту | Корпус для жорсткого диска 3,5 дюйма (8,9 см) |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| висота продукту | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 960 ₴



