
2,5-дюймовий накопичувач SATA ICY BOX IB-3740-C31, зовнішня 4-фазова одномодова система для 3,5" SATA I/II/III Festplatt 60360, US
16 400 ₴
- В наявності
- Код: 515901
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Корпус для SATA-накопичувачів

Характеристики продукту
- USB 3.1 (Gen2) для дуже високої швидкості передачі даних до 10 Гбіт/с
- Пропонує місце для встановлення до чотирьох 2,5-дюймових або 3,5-дюймових жорстких дисків SATA III зі швидкістю передачі даних до 6 Гбіт/с
- Знімні тримачі для дисків для легкого встановлення жорстких дисків та SSD-накопичувачів
- Підключення до ПК: USB 3.1 (Gen2), Type-C™, UASP, до 10 Гбіт/с
- Підтримує режим SINGLE - кожен диск керується окремо
- Заощаджуйте енергію завдяки синхронізованому режиму очікування
- Вентилятор з регульованою температурою забезпечує оптимальне охолодження та безперебійну роботу

Опис
Класне рішення для зберігання даних з USB Type-C™
Цей зовнішній корпус для зберігання даних пропонує місце для чотирьох 2,5-дюймових або 3,5-дюймових накопичувачів. Міцний алюмінієвий корпус забезпечує ефективне розсіювання тепла, а вентилятор з регульованою температурою на задній панелі охолоджує накопичувачі протягом тривалого часу роботи.
Все залежить від обставин
Окрім покращеного дизайну, IB-3740-C31 пропонує перевагу підтримки як 2,5-дюймових, так і 3,5-дюймових дисків. Це робить пристрій ідеальним кандидатом для користувачів, які шукають максимальну ємність у безпосередньо підключених сховищах, оскільки традиційні жорсткі диски все ще можуть зберігати значно більше даних, ніж найбільші сучасні SSD-накопичувачі. Однак, якщо вам абсолютно необхідна максимальна продуктивність для передачі даних, ви все одно можете без проблем використовувати 2,5-дюймові SSD-накопичувачі завдяки носіям, що входять до комплекту.
Для довкілля
Коли пристрій не використовується, він автоматично переходить у режим очікування завдяки технології Smart Sync, навіть якщо кабель даних відключено! Світлодіодний дисплей надає інформацію про те, чи використовуються жорсткі диски, які слоти використовуються та чи здійснюється до них доступ на даний момент. Він також показує положення та режим роботи вентилятора.
Без обмеження швидкості
Міст між комп'ютером та IB-3740-C31 побудовано за допомогою USB 3.1. Завдяки протоколу USB 3.1 (Gen2) можна досягти швидкості передачі даних до 10 Гбіт/с.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Цей зовнішній корпус для зберігання даних пропонує місце для чотирьох 2,5-дюймових або 3,5-дюймових накопичувачів. Міцний алюмінієвий корпус забезпечує ефективне розсіювання тепла, а вентилятор з регульованою температурою на задній панелі охолоджує накопичувачі протягом тривалого часу роботи.
Все залежить від обставин
Окрім покращеного дизайну, IB-3740-C31 пропонує перевагу підтримки як 2,5-дюймових, так і 3,5-дюймових дисків. Це робить пристрій ідеальним кандидатом для користувачів, які шукають максимальну ємність у безпосередньо підключених сховищах, оскільки традиційні жорсткі диски все ще можуть зберігати значно більше даних, ніж найбільші сучасні SSD-накопичувачі. Однак, якщо вам абсолютно необхідна максимальна продуктивність для передачі даних, ви все одно можете без проблем використовувати 2,5-дюймові SSD-накопичувачі завдяки носіям, що входять до комплекту.
Для довкілля
Коли пристрій не використовується, він автоматично переходить у режим очікування завдяки технології Smart Sync, навіть якщо кабель даних відключено! Світлодіодний дисплей надає інформацію про те, чи використовуються жорсткі диски, які слоти використовуються та чи здійснюється до них доступ на даний момент. Він також показує положення та режим роботи вентилятора.
Без обмеження швидкості
Міст між комп'ютером та IB-3740-C31 побудовано за допомогою USB 3.1. Завдяки протоколу USB 3.1 (Gen2) можна досягти швидкості передачі даних до 10 Гбіт/с.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Викрутка, 4 кронштейни для жорстких дисків, гвинти, 4 адаптери для жорстких дисків 2,5 дюйма
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Живлення | USB |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB-C® (USB 3.1 Gen 2) |
| Ваги | 2128 г |
| Глибина продукту | 170 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Максимальна підтримувана місткість жорсткого диска | 10 ТБ |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Підходить для жорстких дисків (HDD/SSD) | 2,5 дюйма |
| Роз'єм жорсткого диска | SATA III |
| Розміри | (Ш x В x Г) 225 x 127 x 170 мм |
| Технічні характеристики корпусу | Підтримка RAID |
| Тип продукту | Корпус для SATA-диска |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| висота продукту | 127 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 400 ₴







