
Універсальний концентратор HP USB-C та зарядний пристрій для ноутбука

Характеристики продукту
- Роз'єм A (або вхід):
- Роз'єм B (або вихід):
- Кількість підтримуваних моніторів:
- Максимальна роздільна здатність:
- Специфікація:
Характеристика
- Ширина: 150 мм
- Глибина: 55 мм
- Висота: 21,5 мм
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Живлення | USB |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMI (выход) DisplayPort 2x USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) RJ45 USB-C (Power Delivery) |
| Ваги | 115 г. |
| Глибина продукту | 55 мм |
| Діагональ дисплея | 1 дюйм |
| Загальна висота | 21,5 мм |
| Колір | різнобарвний |
| Роз'єм А | USB-C |
| Розміри | (Ш x В x Г) 150 x 21,5 x 55 мм |
| Тип продукту | Док-станція USB-C® |
| Ширина вироби | 150 мм |
| висота продукту | 21,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 210 ₴





