  • В наявності
  • Код: 514270
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Neomounts FPMA-DCB100DBLACK Кріплення для монітора, настільне 25,4 см (10") - 68,6 см (27") Портативне, поворотне, нахилене, з r
Характеристики продукту
    Опис
    Настільне кріплення NewStar, модель FPMA-DCB100DBLACK, — це кріплення з можливістю нахилу, повороту та обертання для двох плоских моніторів розміром до 27 дюймів (69 см). Це кріплення є гарним рішенням для компактного кріплення на столі за допомогою настільного затискача або отвору в пластині столу. Технологія нахилу NewStar (+45°/-45°), повороту (360°) та повороту (30°) дозволяє змінювати кут огляду кріплення, щоб повністю використовувати можливості вашого плоского монітора. Висоту кріплення можна регулювати вручну від 0 до 45 сантиметрів. Приховуйте кабелі, щоб підтримувати порядок на робочому місці. Ергономічна ручка допомагає запобігти проблемам із шиєю та спиною. Воно ідеально підходить для використання в офісі, на стійках або на стійці реєстрації. NewStar FPMA-DCB100DBLACK з однією точкою повороту підходить для екранів розміром до 27 дюймів (69 см). Вантажопідйомність цього виробу дозволяє встановити два монітори, кожен вагою до 10 кг. Настільне кріплення призначене для моніторів з монтажними отворами VESA 75 x 75 або 100 x 100 мм. Інші монтажні отвори можна встановити за допомогою адаптерних пластин NewStars VESA. Усі монтажні матеріали включені.