Neomounts FPMA-CB100BLACK Кріплення для монітора, настільне 25,4 см (10") - 68,6 см (27") Відкидний чорний 514258
- В наявності
- Код: 514258
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Neomounts FPMA-CB100BLACK Кріплення для монітора, настільне 25,4 см (10") - 68,6 см (27") Відкидний чорний
Характеристики продукту
Опис
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2.280 |
| Колір | Чорний |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 2 |
| Лівий діапазон обертання | 30 |
| Максимальна вантажність | 18 |
| Обертання | 360 |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Розроблено для Apple | Немає |
| Технологія тиску | Немає |
| Тип продукту | Тримач монітора, настільний |
| Тип ручки | Нахил |
| Ширина вироби | 805 |
| стандарт VESA | 100 х 100 мм, 100 х 75 мм, 75 х 75 мм |