
Кріплення для монітора, вертикальне Neomounts FPMA-D850BLACK, 25,4 см (10 дюймів) - 68,6 см (27 дюймів), максимальне навантаження:
4 600 ₴
- В наявності
- Код: 514241
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тримач для монітора NewStar, макс. 10 кг

Характеристики продукту
- Тип кріплення: регульоване по висоті, нахилене, портативне, поворотне. Підтримує всі стандарти VESA до 25,4 см (10 дюймів) - 68,6 см (27 дюймів). Максимальне навантаження: 10 кг.

Опис
FPMA-W850BLACK — це підставка з одним шарніром для РК/LED/TFT моніторів діагоналлю до 24 дюймів (60 см).
Характеристика
- Регулювання висоти: 21 - 37 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2.374 |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 1 дисплей |
| Лівий діапазон обертання | 23° |
| Максимальна вантажність | 10 кг |
| Максимальна відстань від підлоги/потоку | 37 см |
| Мінімальна відстань від підлоги/потоку | 21 см |
| Нахил вниз | -15° |
| Обертання | 360° |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Правильний діапазон праворуч | 23° |
| Підходить | 25,4 см (10 дюймів) 25,7 см (10,1 дюйма) 26,7 см (10,5 дюйма) 27,9 см (11 дюймів) 29,5 см (11,6 дюйма) 30,5 см (12 дюймів) 30,7 см (12,1 дюйма) 31,0 см (12,0 см), 35 см |
| Розроблено для Apple | Немає |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴




