
Опис
Прямі ножиці для технічного текстилю, такого як скло, вуглецеві та арамідні тканини.
Завдяки оптимізованому заточуванню та високоякісній, загартованій льодом нержавіючій сталі 1.4034, ці ножиці забезпечують чудову ріжучу здатність та надзвичайно довгий термін служби. Їхня твердість становить 57 HRC!
Мікрозубці з обох боків (0,5 мм) запобігають ковзанню серветки, забезпечуючи точні різи. Ручка з двокомпонентного пластику, стійка до втоми, посилена скловолокном та ударостійка, з м’якою гумовою вставкою (PP+TPE).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Завдяки оптимізованому заточуванню та високоякісній, загартованій льодом нержавіючій сталі 1.4034, ці ножиці забезпечують чудову ріжучу здатність та надзвичайно довгий термін служби. Їхня твердість становить 57 HRC!
Мікрозубці з обох боків (0,5 мм) запобігають ковзанню серветки, забезпечуючи точні різи. Ручка з двокомпонентного пластику, стійка до втоми, посилена скловолокном та ударостійка, з м’якою гумовою вставкою (PP+TPE).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 20 см |
| Матеріал леза | Неіржавка сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Стан | Нове |
| Тип зони захоплення | прогумований |
| Тип продукту | Універсальні ножиці |
| Ширина вироби | 10 см |
| висота продукту | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴


