
Ножиці

Характеристики продукту
- Керамічні леза з оксиду цирконію
- Ручка з м'якими вставками
- Не містить бісфенолу А, фталатів та свинцю

Опис
Керамічні змінні леза, леза для долота (набір з 4 шт.), леза для долота Slice® 10534 поєднують у собі зручне для пальців заточування з надзвичайно міцним цирконієм.
Це забезпечує стабільне, точне та безпечне лезо, яке ідеально підходить для детального скоблення та зішкрібання.
Ці леза сумісні з більшістю ножів для рукоділля та ручками скальпелів Slice.
Вони хімічно інертні, автоклавуються та непровідні, що робить їх ідеальним вибором для виробників електроніки або працівників лабораторій.
Як і з усіма лезами Slice із безпечної кераміки, ви не завдасте собі шкоди, торкаючись їх.
Вони також служать до 11 разів довше, ніж аналогічні металеві леза.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Це забезпечує стабільне, точне та безпечне лезо, яке ідеально підходить для детального скоблення та зішкрібання.
Ці леза сумісні з більшістю ножів для рукоділля та ручками скальпелів Slice.
Вони хімічно інертні, автоклавуються та непровідні, що робить їх ідеальним вибором для виробників електроніки або працівників лабораторій.
Як і з усіма лезами Slice із безпечної кераміки, ви не завдасте собі шкоди, торкаючись їх.
Вони також служать до 11 разів довше, ніж аналогічні металеві леза.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Непровідне, немагнітне лезо
- Можна використовувати обома руками
- Лезо, що не іскрить
- Хімічно нейтральний, не іржавіє
- Міцна ручка з нейлону, армованого скловолокном
- Маленький та легкий
Комплект поставки
- Керамічні ножиці (малі)
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид товару | Ножиці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 141 мм |
| Колір | біла жовтогаряча кераміка |
| Колір ручки | білий апельсин |
| Кінчик леза | шпіц |
| Матеріал леза | Кераміка |
| Матеріал ручки | нейлон (NL) |
| Стан | Нове |
| Тип зони захоплення | круглий |
| Тип продукту | Універсальні ножиці |
| Ширина вироби | 66,5 мм |
| висота продукту | 12,1 мм |
| неіржавка сталь | Да |
| призначений для домінантної руки | Левша-Правша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴











