
Ножиці

Характеристики продукту
- Захисні леза Slice® з оксиду цирконію
- Міцна, посилена нейлонова ручка з м'якими вставками
- Безпечніше, ніж традиційні ножиці

Опис
Ножиці Slice® 10545 великого розміру – це наша відповідь на попит на ширший вибір ножиць з лезами, що легко зачіпають пальці. Ці надзвичайно зручні та прості у використанні ножиці мають легку ручку та зручні вставки для максимального комфорту. Запатентовані захисні леза Slice ефективно ріжуть матеріали, але значно безпечніші на дотик, ніж звичайні леза. Крім того, леза непровідні, немагнітні, не іскрять, легко чистяться та не іржавіють. Завдяки своїй конструкції, що підходить як для правшів, так і для лівшів, ножиці 10545 можуть використовувати як правші, так і лівші, а завдяки захисним лезам, заточеним вручну, вони служать до 11 разів довше, ніж аналогічні металеві ножиці.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Лезо Finger-friendly® із безпечним заточуванням служить в 11 разів довше, ніж металеві леза
- Можна використовувати обома руками
- Мінімізований ризик травмування, нижчі витрати
- Неіскрячі, непровідні та немагнітні леза
- Хімічно нейтральні леза не іржавіють.
- Не потребує олії, мастил чи спеціального обслуговування
- Ножиці без бісфенолу А, фталатів та свинцю
- Маленький та легкий
Комплект поставки
- Керамічні ножиці (великі)
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 198 мм |
| Колір | жовтогарячо-білий |
| Колір ручки | оранжево-білий |
| Кінчик леза | шпіц |
| Матеріал леза | Кераміка |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Тип зони захоплення | м'який |
| Тип продукту | Універсальні ножиці |
| Форма | Овал |
| Ширина вироби | 75,3 мм |
| висота продукту | 13,4 мм |
| неіржавка сталь | Да |
| призначений для домінантної руки | Левша-Правша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 210 ₴






