
Опис
Прямі ножиці для комерційного використання.
Завдяки оптимізованому заточуванню та високоякісній, загартованій льодом нержавіючій сталі 1.4034, ці ножиці забезпечують чудову ріжучу здатність та надзвичайно довгий термін служби. Їхня твердість становить 57 HRC!
Точні різи! Ручка з двокомпонентного пластику, стійка до втоми, посилена скловолокном та ударостійка, з м’якою гумовою вставкою (PP+TPE)
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Завдяки оптимізованому заточуванню та високоякісній, загартованій льодом нержавіючій сталі 1.4034, ці ножиці забезпечують чудову ріжучу здатність та надзвичайно довгий термін служби. Їхня твердість становить 57 HRC!
Точні різи! Ручка з двокомпонентного пластику, стійка до втоми, посилена скловолокном та ударостійка, з м’якою гумовою вставкою (PP+TPE)
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 12 см |
| Застосунок | універсальний продукт |
| Колір ручки | чорний і синій |
| Кінчик леза | округлий |
| Матеріал леза | Неіржавка сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Стан | Нове |
| Тип зони захоплення | прогумований |
| Тип продукту | Ножиці для тканини |
| Форма | зігнутий |
| Ширина вироби | 8 см |
| висота продукту | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴



