
Двосторонній скотч tesa tesafix® 4965 04965-00014-00 (Д x Ш) 50 м x 50 мм 50 м 1 шт. 514173
5 810 ₴
- В наявності
- Код: 514173
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

tesafix® 4965 Оригінальна термостійка двостороння клейка стрічка

Характеристики продукту
- Для складання деталей з ABS в автомобільній промисловості
- Для самоклейного оздоблення гумових та EPDM-профілів
- Склеювання стрічкою в меблевій промисловості
- Закриття ізоляційних кришок труб
- Відображення (наприклад, для мобільних телефонів) та комбінування символів
- Обладнання для профілювання свинцю
- Заміна верхнього склеювання
- Нескінченне склеювання алюмінієвих листів

Опис
теса 04965-00014-00 /
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 50 м |
| Допоміжні матеріали | поліетиленова фольга |
| Максимальна температура | +100 °C |
| Модель із каталогу виробника | 04965-00014-00 |
| Мінімальна температура | 0 °С |
| Розміри | (Д x Ш x В) 50 м x 50 мм x 50 м |
| Розривна сила | 20 Н/10 мм |
| Серія клейких стрічок | tesafix® 4965 |
| Стан | Нове |
| Специфікація матеріалу | Модифікований акрилат |
| Тип клею | акрилат |
| Тип продукту | Двусторонний скотч |
| Товщина | 0,205 мм |
| висота продукту | 50 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 810 ₴






