Двосторонній скотч 3M LSE110/12 (Д x Ш) 33 м x 12 мм 33 м 1 шт. 514165
  • В наявності
  • Код: 514165
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Двосторонній скотч 3M LSE110/12 (Д x Ш) 33 м x 12 мм 33 м 1 шт.
Клейка стрічка 3M™ VHB™ LSE-110WF, біла, 12 мм x 33 м, 1,1 мм
Характеристики продукту
  • Двостороння високоефективна клейка стрічка білого кольору шириною 0,6 мм, виготовлена з модифікованого акрилового клею для склеювання низькоенергетичних полімерів (LSE) без сполучного матеріалу; Може замінити механічні методи з'єднання (заклепки, зварювання, шурупи) або рідкі клеї; Виключає свердління, шліфування, загвинчування, зварювання, а також подальше очищення та фінішну обробку.
    Опис
    Мрійте, проєктуйте, втілюйте в життя – з клейкою стрічкою 3M™ VHB™ LSE-110WF. Ця адаптивна двостороння високоефективна біла стрічка товщиною 0,6 мм виготовлена з модифікованого акрилового клею. Вона може замінити заклепки, зварні шви, гвинти та інші методи механічного кріплення.
    Характеристики
    Основні
    КолірБілий
    ТипКлейка стрічка
    Користувальницькі характеристики
    Вміст1
    Довжина виробу33
    Модель із каталогу виробникаЛСЕ110/12
    Розміри(Д x Ш) 33 м x 12 мм