
М'яка алюмінієва клейка стрічка

Характеристики продукту
- срібло
- (Д x Ш) 55 м x 25 мм
- Знижена займистість

Опис
3M XT-0007-2305-3 I М'яка алюмінієва клейка стрічка з прозорим клейовим покриттям для герметизації елементів плоских дахів, в опалювальній техніці, як відбивач світла та для теплопровідних елементів.
Фіксація труб, нагрівальних змійовиків тощо як бар'єр для
Фіксація труб, нагрівальних змійовиків тощо як бар'єр для
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 55 м |
| Допоміжні матеріали | алюміній |
| Колір | Срібло |
| Максимальна температура | +149 °С |
| Модель із каталогу виробника | 4252550 |
| Мінімальна температура | -54 °С |
| Розміри | (Д x Ш x В) 55 м x 25 мм x 0,12 мм |
| Розривна сила | 490 Н/10 мм |
| Стан | Нове |
| Тип клею | акрил |
| Тип продукту | Алюмінієва стрічка |
| Товщина | 0,12 мм |
| Товщина матеріалу | 0,12 мм |
| Характеристики клейкої стрічки | Знижена займистість |
| висота продукту | 0,12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴





