Клейка стрічка 3M 5962F/IPS (Д x Ш) 8 м x 19 мм 8 м 1 шт. 514163
  • В наявності
  • Код: 514163
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Клейка стрічка 3M 5962F/IPS (Д x Ш) 8 м x 19 мм 8 м 1 шт.
5962F Стрічка чорна 19 мм x 8 м 1,6 мм
Характеристики продукту
  • чорний
  • (Д x Ш) 8 м x 19 мм
  • Двосторонній клей
    Опис
    Характеристика
    • Клей VHB™
    • Всередині та зовні
    • чорний
    • Для з'єднання поверхонь з порошковим покриттям
    • для низькоенергетичних матеріалів
    Характеристики
    Основні
    КолірЧорний
    ТипКлейка стрічка
    Користувальницькі характеристики
    Вміст1
    Довжина виробу8
    Максимальна температура+149
    Модель із каталогу виробника5962F/IPS
    Розміри(Д x Ш) 8 м x 19 мм