ПВХ-стрічка 3M 471G50IW (Д x Ш) 33 м x 50 мм 33 м 1 шт. 514149
  • В наявності
  • Код: 514149
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ПВХ-стрічка 3M 471G50IW (Д x Ш) 33 м x 50 мм 33 м 1 шт.
Самоклеюча ПВХ стрічка 471 F жовта 50 мм x 33 м
Характеристики продукту
  • жовтий
  • (Д x Ш) 33 м x 50 мм
    Опис
    Основні сфери застосування:
    • Розмітка землі та безпеки
    • Тимчасовий захист поверхні
    • Анодування та цинкування
    • Покриття під час фарбування декоративних смуг
    • Кольорове кодування
    • герметизація каністр та інших контейнерів
    • Зв'язування та зміцнення
    • Декорування
    Характеристика
    • Зберігає міцну фіксацію навіть після зносу та контакту з розчинниками
    • Гумова смола забезпечує чудову міцність утримання на багатьох поверхнях
    • Швидке та легке встановлення на різні поверхні
    • Легке видалення без залишків клею завдяки низьким зусиллям очищення
    Характеристики
    Основні
    КолірЖовтий
    ТипПрозора
    Користувальницькі характеристики
    Вміст1 шт.
    Довжина виробу33 м
    Допоміжні матеріалиПВХ
    Максимальна температура+77 °C
    Модель із каталогу виробника471G50IW
    Мінімальна температура+4 °С
    Розміри(Д x Ш) 33 м x 50 мм
    Розривна сила270 Н/10 мм
    СтанНове
    Тип продуктуПВХ-стрічка
    Товщина0,14 мм
    Товщина матеріалу0,14 мм
    Ширина вироби50 мм