ПВХ-стрічка 3M 471T5033 471F (Д x Ш) 33 м x 50 мм 33 м 1 шт. 514122
  • В наявності
  • Код: 514122
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ПВХ-стрічка 3M 471T5033 471F (Д x Ш) 33 м x 50 мм 33 м 1 шт.
М'яка ПВХ стрічка 3M 471 F.
Характеристики продукту
  • прозорий
  • (Д x Ш) 33 м x 50 мм
    Опис
    ПВХ-стрічка 3M™ 471 часто використовується для маркування небезпечних зон і коридорів, для покриття фарбувальних робіт, а також для маркування фарб, оздоблювальних матеріалів тощо. Ця універсальна стрічка з ПВХ-основою та гумовою смолою стійка до подряпин, стирання та атмосферних впливів, що робить її дуже міцною. Самоклеюча маркувальна стрічка 3M™ 471F — це м’яка самоклеюча ПВХ-стрічка для різноманітного застосування. Вона підходить для покриття та герметизації всіх поверхонь і контейнерів, включаючи круглі та неправильної форми, для внутрішнього оздоблення, як попереджувальний знак, для маркування полів і ділянок, а також для загального маркування та захисту. Плівка дуже м’яка, стійка до стирання та до багатьох розчинників, крім кетонів, хлорованих вуглеводнів та ефірів.
    Характеристика
    • Гарна стійкість до стирання
    • Гарна адаптивність
    • Висока еластичність та розтяжність
    • Стійкий до багатьох розчинників
    • Доступний у різних кольорах
    Характеристики
    Основні
    КолірПрозорий
    Допоміжні матеріалиПВХ
    Максимальна температура+77
    Модель із каталогу виробника471Ф
    Мінімальна температура+4
    Розміри(Д x Ш) 33 м x 50 мм