ПВХ-стрічка 3M 471W50IW (Д x Ш) 33 м x 50 мм 33 м 1 шт. 514109
  • В наявності
  • Код: 514109
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ПВХ-стрічка 3M 471W50IW (Д x Ш) 33 м x 50 мм 33 м 1 шт.
Самоклеюча стрічка ПВХ 471 F біла 50 мм x 33 м
Характеристики продукту
  • білий
  • (Д x Ш) 33 м x 50 мм
    Опис
    Основні сфери застосування:
    • Розмітка землі та безпеки
    • Тимчасовий захист поверхні
    • Анодування та цинкування
    • Покриття під час фарбування декоративних смуг
    • Кольорове кодування
    • герметизація каністр та інших контейнерів
    • Зв'язування та зміцнення
    • Декорування
    Характеристика
    • Зберігає міцну фіксацію навіть після зносу та контакту з розчинниками
    • Гумова смола забезпечує чудову міцність утримання на багатьох поверхнях
    • Швидке та легке встановлення на різні поверхні
    • Легке видалення без залишків клею завдяки низьким зусиллям очищення
    Коментарі
    Характеристики
    Основні атрибути
    СтанНовий
    Допоміжні матеріалиПВХ
    КолірБілий
    Максимальна температура+77
    Модель із каталогу виробника471W50IW
    Мінімальна температура+4
    Розміри(Д x Ш) 33 м x 50 мм