Скотч Scotch® 9545NB50 Тканинна стрічка (Д x Ш) 50 м x 50 мм 50 м 1 шт. 514101
  • В наявності
  • Код: 514101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Скотч Scotch® 9545NB50 Тканинна стрічка (Д x Ш) 50 м x 50 мм 50 м 1 шт.
Стрічка Scotch® 9545N з просоченою тканиною, чорна, 50 мм x 50 м, 0,3 мм
Характеристики продукту
  • чорний
  • (Д x Ш) 50 м x 50 мм
    Опис
    Характеристика
    • Відмінна адгезія до різних поверхонь
    • Знімається без залишків
    • Стійкий до розривів, але його можна розділити вручну
    • Легко розслабитися
    • Постійно придатний для запису.
    Коментарі
    Характеристики
    Основні
    КолірЧорний
    ТипКлейка стрічка
    Користувальницькі характеристики
    Вміст1
    Довжина виробу50
    Допоміжні матеріалисклатканина
    Максимальна температура+90
    Модель із каталогу виробника9545NB50
    Мінімальна температура-20
    Розміри(Д x Ш) 50 м x 50 мм