Клейка стрічка 3M 5952F/1233 (Д x Ш) 33 м x 12 мм 33 м 1 шт. 514099
  • В наявності
  • Код: 514099
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Клейка стрічка 3M 5952F/1233 (Д x Ш) 33 м x 12 мм 33 м 1 шт.
5952F Клейка стрічка чорна 12 мм x 33 м 11 мм
Характеристики продукту
  • чорний
  • (Д x Ш) 33 м x 12 мм
  • Двосторонній клей
    Опис
    Характеристика
    • Дуже висока адаптивність
    • Дуже висока адгезія майже до всіх порошкових покриттів
    • Розширені можливості дизайну
    • Зменшена обробка
    • Швидкі та прості підключення
    Характеристики
    Основні
    КолірЧорний
    ТипКлейка стрічка
    Користувальницькі характеристики
    Вміст1 шт.
    Довжина виробу33 м
    Максимальна температура+149 °С
    Модель із каталогу виробника5952F/1233
    Розміри(Д x Ш) 33 м x 12 мм
    СтанНове
    Тип клеюакрил
    Тип продуктуКлейка стрічка
    Товщина1,1 мм
    Товщина матеріалу1,1 мм
    Характеристики клейкої стрічкиДвостороння клейка стрічка
    Ширина вироби12 мм