
Протиковзка стрічка tesa tesa® Professional 60950-00001-00 (Д x Ш) 15 м x 50 мм 15 м 1 шт. 514092
5 610 ₴
- В наявності
- Код: 514092
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

tesa® Anti-Slip 60950 DIN 51130 – для безпечного входу в небезпечні робочі зони

Характеристики продукту
- ПВХ-підкладка, покрита оксидом алюмінію
- Дуже міцна адгезія до багатьох поверхонь
- Підходить для використання всередині та зовні приміщень
- Стійкий до солоної води
- Стійкий протиковзкий ефект до 2 років за умови нормального використання

Опис
Протиковзка стрічка tesa® 60950 підходить для використання всередині та зовні приміщень і забезпечує надійне утримання в безпечних зонах. Поєднання ПВХ з покриттям оксидом алюмінію та акрилатної ручки забезпечує нековзкий ефект. Сертифікована відповідно до DIN 51130, tesa® 60950 також вирізняється стійкістю до солоної води та хімікатів, легким відривом від рук та легким видаленням.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Товщина | 0.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 15 м |
| Допоміжні матеріали | ПВХ-фольга |
| Максимальна температура | +50 °С |
| Модель із каталогу виробника | 60950-00001-00 |
| Мінімальна температура | -5 °С |
| Розміри | (Д x Ш x В) 15 м x 50 мм x 15 м |
| Розривна сила | 30 Н/10 мм |
| Серія клейких стрічок | tesa® Professional |
| Стан | Нове |
| Тип клею | акрилат |
| Тип продукту | Протиковзна стрічка |
| Товщина матеріалу | 900 мкм |
| висота продукту | 15 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 610 ₴








