
Міцна протиковзка стрічка 106401

Характеристики продукту
- чорний
- (Д x Ш) 15 м x 50 мм
- протиковзкий згідно з DIN 51130: R 13, стійкий до стирання, деформований
Характеристика
- Протиковзкі стрічки DURALINE® GRIP+ FORMFIT ідеально підходять для використання всередині приміщень та на захищеному відкритому повітрі.
- Завдяки протиковзкій функції вони забезпечують більшу безпеку під час ходьби по доріжках та сходах
- Самоклеюча, деформована протиковзка стрічка для кращого захисту доріжок та сходинок
- Ковка алюмінієва стрічка адаптується до нерівних поверхонь і особливо підходить для поверхонь з гофрованого або сочевичного листового металу.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Durable |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Товщина | 0.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,92 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 15 м |
| Модель із каталогу виробника | ДЮРАЛАЙН ГРІП |
| Розміри | (Д x Ш) 15 м x 50 мм |
| Стан | Нове |
| Специфікація матеріалу | : ПластикAлюміній |
| Тип продукту | Протиковзна стрічка |
| Товщина матеріалу | 0,7 мм |
| Характеристики клейкої стрічки | Протиковзний за DIN 51130: R 13. Стійкість до стирання. Деформується. |
| Ширина вироби | 50 мм |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 990 ₴






