
Сумка для ноутбука Wenger MX Commute 16 611640, 40,9 см (16,1 дюйма), (Ш x В x Г) 44 x 33 x 17 см, сіра 514062
3 600 ₴
- В наявності
- Код: 514062
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Сумка для ноутбука Wenger MX Commute 16

Характеристики продукту
- М'яке відділення для ноутбука 16 дюймів (40,6 см)
- Відділення для швидкого доступу/відділення для планшета 10 дюймів (25,4 см)
- Можна носити як рюкзак завдяки висувним лямкам
- Водонепроникні блискавки

Опис
Ця стильна сумка для ноутбука позбавить вас стресу від щоденних поїздок на роботу. Завдяки м’якому відділенню для ноутбука та органайзеру SmartOrg, вона продумано та стильно зберігає всі ваші необхідні робочі аксесуари. Вона пропонує універсальні варіанти перенесення та високопродуктивну функціональність як рюкзак або сумка через плече — незалежно від того, чи їдете ви в метро, чи на велосипеді до офісу. Відділення для швидкого доступу зберігає під рукою ваші квитки на поїзд або 10-дюймовий (25,4 см) планшет.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Ультимативний органайзер SmartOrg з великою блискавкою для акуратного зберігання кабелів, зарядних пристроїв та візитних карток
- Ремінець для кріплення до ручки валізи для зручних подорожей з кількома одиницями багажу
Комплект поставки
- Сумка для ноутбука Wenger MX Commute
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,62 кг |
| Виготовлення сумки | Верхній завантажувач |
| Глибина продукту | 17 см |
| Підходить для ноутбуків такого розміру | 33,0 см (13 дюймів) 33,8 см (13,3 дюйма) 35,6 см (14 дюймів) 35,8 см (14,1 дюйма)38,1 см (15 дюймів)39,6 см (15,6 дюйма)40,6 см (16 дюймів)40,9 см (16,1 дюйма) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 44 x 33 x 17 см |
| Тип продукту | Сумка для ноутбука |
| Характеристики сумки для ноутбука | Кишеня для ноутбуків і планшетів із водонепроникним ремінцем |
| Ширина вироби | 44 см |
| висота продукту | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴





