
Сумка для ноутбука Wenger Source 601064, 35,6 см (14 дюймів), (Д x Ш x В) 6 x 38 x 26 см, чорна 514059
4 000 ₴
- В наявності
- Код: 514059
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Сумка для ноутбука
Характеристики продукту
- М'яке відділення для ноутбука
- Кишеня для планшета/електронної книги з підкладкою, що захищає від подряпин
- Роздільник розділяє документи
- Знімні плечові ремені
- Підходить для ноутбуків розміром до 14 дюймів
- Містка кишеня-органайзер
- Система кріплення для валізи на колесах
Опис
Wenger Source – це високоякісна сумка для ноутбука з класичним дизайном. Підходить для бізнесу, роботи та відпочинку. Підходить для всіх популярних ноутбуків. М'який ремінь забезпечує оптимальний комфорт при перенесенні. Додаткова кишеня Source дозволяє легко зберігати необхідні аксесуари. Вона має різні практичні кишені (з функцією органайзера), внутрішню кишеню для планшета, тримач для ключів та додаткову кишеню на блискавці спереду.
Комплект поставки
- Сумка для ноутбука Wenger Source Business Case 35 см 35,56 см (14 дюймів), чорна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 800 г |
| Виготовлення сумки | Месенджер |
| Довжина виробу | 6 см |
| Матеріал | нейлонПВХполіестер |
| Позначення типу продукту | Таше |
| Підходить для моделі ноутбука | блокнот |
| Підходить для ноутбуків такого розміру | 34,3 см (13,5 дюйма) 24,6 см (9,7 дюйма) 35,6 см (14 дюймів) |
| Розміри | (Д x Ш x В) 6 x 38 x 26 см |
| Тип продукту | Сумка для ноутбука |
| Ширина вироби | 38 см |
| висота продукту | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴

