
Сумка для ноутбука Wenger Meteor 653498, 43,2 см (17 дюймів), (Ш x В x Г) 450 x 310 x 170 мм, чорна 514055
5 810 ₴
- В наявності
- Код: 514055
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Сумка для ноутбука Wenger Meteor Brief 16” - 17'' з кишенею для планшета, чорна

Характеристики продукту
- М'яке відділення для 10-дюймового планшета
- Чохол для ноутбука з потрійним захистом, регульований від 16 до 17 дюймів

Опис
Портфель для ноутбука 16-17 дюймів з відділенням для планшета
Представляємо портфель Meteor Brief 16-17 – рішення для продуманої організації. Цей портфель, зовнішній вигляд якого виготовлено з перероблених ПЕТ-пляшок, поєднує привабливий дизайн із практичною функціональністю. Відділення для ноутбука Triple Protect вміщує ноутбуки діагоналлю 16-17 дюймів, а окреме відділення для планшета забезпечує безпечне зберігання інших електронних пристроїв. Просторе основне відділення включає відділення для документів та органайзер SmartOrg для організованого зберігання необхідних речей. Переднє відділення та кишеня для швидкого доступу гарантують, що ваші необхідні речі завжди будуть під рукою. М’який плечовий ремінь та ремінь для візків ідеально доповнять ваш рюкзак, що полегшить подорожі з кількома сумками.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Просторе основне відділення з перегородкою для зручного зберігання документів
- Органайзер SmartOrg з легким доступом для зберігання кабелів, зарядних пристроїв та візитних карток
- Передня кишеня на блискавці зберігає ваші необхідні речі легкодоступними та безпечними
- Відділення для швидкого доступу до важливих аксесуарів
- Висувний, м'який та регульований плечовий ремінь для максимального комфорту
- Ремінці для кріплення до ручки валізи на колесах, що забезпечує зручність подорожей з кількома одиницями багажу
- Стираостійка підлога
- Світловідбиваючі акценти для покращеної видимості
- Дві ручки для зручного перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 кг |
| Виготовлення сумки | Сумка через плече |
| Глибина продукту | 170 мм |
| Матеріал | RPET-поліестер |
| Підходить для ноутбуків такого розміру | 25,4 см (10 дюймів) 40,6 см (16 дюймів) 40,9 см (16,1 дюйма) 41,1 см (16,2 дюйма) 41,7 см (16,4 дюйма) 43,2 см (17 дюймів) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 450 x 310 x 170 мм |
| Тип продукту | Сумка для ноутбука |
| Характеристики сумки для ноутбука | з ременем |
| Ширина вироби | 450 мм |
| висота продукту | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 810 ₴










