
Сумка для ноутбука Wenger XE 653299, 40,6 см (16 дюймів), (Ш x В x Г) 430 x 310 x 130 мм, чорна 514049
3 600 ₴
- В наявності
- Код: 514049
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Сумка для ноутбука

Характеристики продукту
- Основний зовнішній матеріал виготовлений з перероблених ПЕТ-пляшок
- Основне відділення для ноутбуків до 16 дюймів та відділення для планшета 11 дюймів
- Роздільник для зручного зберігання документів, папок тощо.

Опис
Портфель для ноутбука 16 дюймів з відділенням для планшета
Підніміть свій професійний вигляд на новий рівень з XE Compact Brief 16, вашим надійним та функціональним супутником. Зовнішній вигляд компактної сумки виготовлено з перероблених ПЕТ-пляшок. Усередині ви знайдете просторе основне відділення з місцем для 16-дюймового ноутбука та 11-дюймового планшета. Відділення для документів та органайзер для важливих аксесуарів дозволять вам організувати документи та аксесуари та забезпечити легкий доступ. Ремінець для візка надійно кріпить портфель до валізи на колесах, забезпечуючи безпроблемну подорож. Знімний плечовий ремінь та дві ручки роблять перенесення сумки комфортним.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Органайзер для зручного зберігання кабелів, зарядних пристроїв та візитних карток
- Ремінь для перенесення, який кріпиться до ручки валізи на колесах, що дозволяє зручно подорожувати з кількома одиницями багажу.
- Знімний, м'який та регульований плечовий ремінь для максимального комфорту
- Дві ручки для зручного перенесення
- Світловідбиваючі елементи для кращої видимості вночі
- Легко миється підлога.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,5 кг |
| Виготовлення сумки | Сумка через плече |
| Глибина продукту | 130 мм |
| Матеріал | полиэстерПВХ |
| Підходить для ноутбуків такого розміру | 27,9 см (11 дюймів) 40,6 см (16 дюймів) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 430 x 310 x 130 мм |
| Тип продукту | Сумка для ноутбука |
| Характеристики сумки для ноутбука | з ременем |
| Ширина вироби | 430 мм |
| висота продукту | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴








