
Сумка для ноутбука Kensington K60390WW K60390WW, (Ш x В x Г) 406 x 291 x 70 мм, чорна 514047
3 800 ₴
- В наявності
- Код: 514047
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Сумка для ноутбука

Характеристики продукту
- Портфель 40,6 см (16 дюймів) Чорний
- Поліестер
- Сумісність бренду: Універсальна
- Кишеня для мобільного телефону, кишеня для документів, кишеня для ручки, передня кишеня
- Ручки для перенесення Плечовий ремінь
- 520 г
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 520 г |
| Виготовлення сумки | Валіза |
| Глибина продукту | 70 мм |
| Загальна висота | 291 мм |
| Підходить для моделі ноутбука | Універсальний |
| Розміри | (Ш x В x Г) 406 x 291 x 70 мм |
| Тип продукту | Сумка для ноутбука |
| Ширина вироби | 406 мм |
| висота продукту | 291 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴




