
Сумка для ноутбука Facom BS.TLBPB, 38,1 см (15 дюймів), (Ш x В x Г) 460 x 350 x 150 мм, чорна, червона 514044
5 210 ₴
- В наявності
- Код: 514044
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Виготовлена з міцної поліамідної тканини, ця сумка має 14 внутрішніх кишень та два ремінці для інструментів. Ця м'яка сумка для ноутбука (макс. 15 дюймів) зручно поміщається. Регульований ремінь та пінопластова підкладка забезпечують винятковий комфорт при перенесенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 150 мм |
| Колір | чорний червоний |
| Матеріал | Поліамід |
| Підходить для ноутбуків такого розміру | 38,1 см (15 дюймів) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 460 x 350 x 150 мм |
| Тип продукту | Сумка для ноутбука |
| Характеристики сумки для ноутбука | з ременем |
| Ширина вироби | 460 мм |
| висота продукту | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 210 ₴



