
Сумка для ноутбука Wenger XE 653300, 40,6 см (16 дюймів), (Ш x В x Г) 430 x 310 x 140 мм, чорна 514043
4 600 ₴
- В наявності
- Код: 514043
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Сумка для ноутбука

Характеристики продукту
- Основний зовнішній матеріал виготовлений з перероблених ПЕТ-пляшок
- М'яке відділення для ноутбуків розміром до 16 дюймів
- Окреме відділення для 11-дюймового планшета

Опис
Портфель для ноутбука 16 дюймів з відділенням для планшета
Підніміть свій професійний вигляд на новий рівень з портфелем XE Brief 16 та відчуйте ідеальне поєднання стилю та функціональності. Зовнішня частина цього портфеля виготовлена з перероблених ПЕТ-пляшок. Усередині ви знайдете м'яке відділення для ноутбука діагоналлю до 16 дюймів та окреме відділення для 11-дюймового планшета. Відділення для документів та органайзер для дрібних предметів допоможуть вам організувати все. Ремінець для візка надійно кріпить сумку до вашої валізи на колесах. Знімний плечовий ремінь та дві ручки забезпечують комфортне перенесення.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Просторе основне відділення з відділеннями для зручного зберігання документів, папок тощо.
- Органайзер для зручного зберігання кабелів, зарядних пристроїв та візитних карток
- Ремінь для перенесення, який кріпиться до ручки валізи на колесах, що дозволяє зручно подорожувати з кількома одиницями багажу.
- Знімний, м'який та регульований плечовий ремінь для максимального комфорту
- Дві ручки для зручного перенесення
- Світловідбиваючі елементи для кращої видимості вночі
- Легко миється підлога.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,6 кг |
| Виготовлення сумки | Сумка через плече |
| Глибина продукту | 140 мм |
| Матеріал | полиэстерПВХ |
| Підходить для ноутбуків такого розміру | 27,9 см (11 дюймів) 40,6 см (16 дюймів) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 430 x 310 x 140 мм |
| Тип продукту | Сумка для ноутбука |
| Характеристики сумки для ноутбука | з ременем |
| Ширина вироби | 430 мм |
| висота продукту | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴








