
Сумка для ноутбука

Характеристики продукту

Опис
Lenovo 4X40H57287 Тип сумки: портфель, максимальний діаметр екрана: 35,8 см (14,1 дюйма), плечовий ремінь. Вага: 460 г, колір виробу: чорний
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 460 г |
| Виготовлення сумки | Верхній завантажувач |
| Внутрішня висота | 295 мм |
| Внутрішня глибина | 85 мм |
| Внутрішня ширина | 380 мм |
| Підходить для ноутбуків такого розміру | 35,8 см (14,1 дюйма) |
| Тип продукту | Сумка для ноутбука |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴





