
Ламінуюча фольга DocumentPouch ibico DIN A3, 100 штук

Характеристики продукту
- Надзвичайно стійкий до розривів та довговічний
- Високоякісна конструкція сумки
- Закруглені кути безпеки
- Опис цього товару було перекладено автоматично.

Опис
Захистіть та покращте документи чи оголошення, які регулярно використовуються. Глянцева поверхня, глянцевий колір та закруглені кути забезпечують професійний вигляд. Ідеально підходить для плакатів, вивісок, діаграм та карт.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 100 шт. |
| Довжина виробу | 426 мм |
| Застосування до паперового формату | ДИН А3 |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Полиэстер/Полиэтилен |
| Поверхня фольги | блискучий |
| Розміри | (Д x Ш) 426 мм x 303 мм |
| Стан | Нове |
| Тип ламінування | гарячий |
| Тип продукту | Ламінувальна фольга |
| Тип рекламної продукції | Пакет Laminierfolientasche Document™ |
| Довжина фольги | 125 мкм |
| Формат | ДИН А3 |
| Характеристики поверхні | блискучий |
| Ширина вироби | 303 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴











