
iLAM UDT фольги

Характеристики продукту
- Фільми ультра-преміумної якості
- Стрілки напрямку
- Глянцева поверхня для кращої передачі кольору

Опис
Легке вставлення завдяки унікальній технології напрямку – стрілки напрямку зникають під час ламінування! Глянцева поверхня для кращого відтворення кольорів. Плівка найвищої якості забезпечує безпечний та довговічний захист від бруду, рідин та вологи. Ідеально підходить для всіх ламінувальних пристроїв.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 100 шт. |
| Довжина виробу | 309 мм |
| Колір | кришталево чистий |
| Поверхня фольги | блискучий |
| Розміри | (Д x Ш) 309 мм x 222 мм |
| Стан | Нове |
| Тип ламінування | гарячий |
| Тип продукту | Ламінувальна фольга |
| Довжина фольги | 175 мікронів |
| Формат | ДИН А4 |
| Ширина вироби | 222 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴










