
Ламінатор А 396

Характеристики продукту
- Гаряче та холодне ламінування
- Можливі формати до DIN A3, ширина ламінування: 330 мм
- Компактний, сучасний дизайн, легке вставлення фольги на задній панелі
- Товщина фольги 75 мікрон, 125 мікрон, 175 мікрон
- Кнопка очищення
- Якісна система обігріву запобігає утворенню повітряних бульбашок.
- Автоматичне вимкнення у разі перегріву
- Ламінуюча фольга в комплекті: 2 x DIN A3, 2 x DIN A4, 2 x DIN A5
- Час розігріву: приблизно 3-5 хв
- Швидкість ламінування 300 мм/хв
- Індикатори: світлодіоди для відображення температури/товщини плівки
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,58 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 131 мм |
| Колір | Срібло |
| Максимальна ширина ламінування | 330 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 434 x 70 x 131 мм |
| Тип ламінування | гарячий і холодний |
| Тип продукту | Ламінатор |
| Товщина аркуша (мін.) | 75 мікронів |
| Товщина покриття (макс.) | 175 мікронів |
| Формат | DIN A3DIN A4DIN A5DIN A6DIN A8 |
| Час розігрівання | 5 хв |
| Швидкість ламінування | 300 мм/хв |
| висота продукту | 70 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴




