
Ламінатор Fellowes® Spectra DIN A4

Характеристики продукту
- Тип процесу ламінування: гаряче ламінування
- Розміри: 37 x 7,8 x 16,2 см (Ш x В x Г)
- DIN A4
- Швидкість ламінування 300 мм/хв
- Рекомендована товщина фольги: 80-125 мкм
- Необхідний час для розігріву: 4 хв
Опис
Пристрій для ламінування ідеально підходить для періодичного використання. Важіль розблокування дозволяє виймати та змінювати орієнтацію вставленої прозорої плівки. Функція автоматичного відключення активується після 30 хвилин бездіяльності та знижує споживання енергії.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Ламінувальний пристрій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fellowes |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,93 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 162 мм |
| Застосування до паперового формату | ДИН А4 |
| Максимальна ширина ламінування | 230 мм |
| Максимальна ширина матеріалу, що постачається | 230 мм |
| Позначення типу продукту | Спектрі |
| Розміри | (Ш x В x Г) 370 x 78 x 162 мм |
| Тип доставки | Включно з стартовим набором на 10 ламінацій |
| Тип ламінування | гарячий і холодний |
| Час розігрівання | 4 хв. |
| Швидкість ламінування | 300 мм/хв |
| висота продукту | 78 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 410 ₴



