
Ламінатор A 2250
Характеристики продукту
- Гаряче та холодне ламінування
- можливі формати до А4,
- ширина ламінування: 230 мм
- компактний
- , сучасний дизайн, високоякісна система опалення запобігає автоматичному
- вимкнення у разі перегріву
- товщина фольги: 75–250 мікрометрів
- час нагрівання: фольга 75–100 мкм: 1,5 хв; фольга 125–175 мкм: 3,5 хв; фольга 200–250 мкм: 4,5 хв
- швидкість ламінування:
- Максимальна товщина ламінування 350 мм/хв:
- Кнопка розблокування 0,5 мм Індикатор розблокування: світлодіоди живлення, товщини плівки та готовності
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 115 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 146 мм |
| Колір | Білий |
| Максимальна ширина ламінування | 230 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 366 x 66 x 146 мм |
| Тип ламінування | гарячий і холодний |
| Тип продукту | Ламінатор |
| Товщина аркуша (мін.) | 75 мікронів |
| Товщина покриття (макс.) | 250 мікронів |
| Формат | DIN A4DIN A5DIN A6DIN A8 |
| Час розігрівання | 4,5 хв. |
| Швидкість ламінування | 350 мм/хв |
| висота продукту | 66 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 610 ₴


