
Настільний калькулятор Sharp EL 1750 V, білий, з функцією друку, дисплей: 12 батарейок, живлення від мережі (додатково) (Ш x В x Г
4 200 ₴
- В наявності
- Код: 514018
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настільний калькулятор з функцією друку EL 1750 V білого кольору
Характеристики продукту
- Великий 12-рядковий РК-дисплей
- Функція керування
- Розрахунок коефіцієнта посилення напруги
Опис
Настільний калькулятор друку з можливістю розрахунку обміну
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Рулон паперу
- Живлення від батареї
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 500 г |
| Відобразити | 12 |
| Глибина продукту | 230 мм |
| Джерело живлення | 4 батарейки типу АА (у комплекті) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 230 x 52 x 230 мм |
| Ряд | ЕЛ |
| Стан | Нове |
| Специфікація | Кутовий дисплей |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
| Тип продукту | Калькулятор настільного друку |
| Ширина вироби | 230 мм |
| вимірювання | 1-рядний |
| висота продукту | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴

