
Настільний калькулятор Sharp EL-1901 Сірий, білий Дисплей: 12 від мережі (Ш x В x Г) 192 x 254 x 66 мм 514010
5 810 ₴
- В наявності
- Код: 514010
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 567 г |
| Відобразити | 12 |
| Глибина продукту | 66 мм |
| Джерело живлення | Зарядний пристрій |
| Колір | сірий білий |
| Розміри | (Ш x В x Г) 192 x 254 x 66 мм |
| Стан | Нове |
| Специфікація | Кутовий дисплей |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
| Тип продукту | Настільний калькулятор |
| Ширина вироби | 192 мм |
| висота продукту | 254 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 810 ₴


