
Шкільний калькулятор Casio fx-5800P чорного кольору Дисплей: 16 батарейок (Ш x В x Г) 73 x 10 x 141,5 мм 514007
6 990 ₴
- В наявності
- Код: 514007
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Шкільний калькулятор fx-5800P чорного кольору

Характеристики продукту
- З матричним дисплеєм - природне відображення 4 рядків по 16 символів
- 26 місць пам'яті
- Обчислення комплексних чисел
- Тригонометричні функції
- - 40 фізичних констант
- 128 письмових формул
- Функція повторення
- Функція резервного копіювання (флеш-пам'ять)
- Зв'язок через 3-контактний кабель (комп'ютер-комп'ютер)
- Алгебраїчна вхідна логіка
- Автоматичний розрахунок дробів
- Обчислення функцій
- Розрахунки в межах необґрунтованого діапазону значень
- Функція CLC
- Розв'язання рівнянь
- Розрахунки на міцність
- Функція відновлення після помилок
- Елемент багатофункціонального обладнання
- Обчислення за основою n
- Статистика
- Статистика на основі списків 1 та 2
- Регресійні розрахунки
- Нормальний розподіл
- Системи рівнянь з 2 та 3 невідомими
- Поліноміальні рівняння (2-й та 3-й рівні)
- Матричні обчислення
- Чисельний розрахунок таблиць значень
- Запис розрахунку таблиць значень
- Функція програмування
- Пам'ять програм (28 кб)
- ЯКЩО програмування тощо, подібне до Basic.
- В комплекті батарейки типу ААА
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 92 г |
| Відобразити | 16 |
| Глибина продукту | 141,5 мм |
| Джерело живлення | Батарейка ААА (1 шт.), у комплекті |
| Розміри | (Ш x В x Г) 73 x 10 x 141,5 мм |
| Стан | Нове |
| Тип дисплея | РК-моно, точково-матричне |
| Тип продукту | Шкільний калькулятор |
| Ширина вироби | 73 мм |
| вимірювання | 4-рядний |
| висота продукту | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 990 ₴


