
Шредер Rexel Momentum X308 на 8 аркушів. Ріже на дрібні шматочки 5 x 42 мм. P-3 15 л. Також подрібнює скоби та скріпки. 513997
6 410 ₴
- В наявності
- Код: 513997
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шредер REXEL MOMENTUM X308
Характеристики продукту
- 8 сторінок
- Клас безпеки 3
- Ідеально для дому
- Контейнер для сміття 15 л

Опис
Знищуйте все необхідне з легкістю! Шредер Rexel Momentum X308 знищує 8 сторінок одночасно. З часом роботи до 3 хвилин він ідеально підходить для домашнього використання. Він має клас безпеки P3 та розмір різу 5 x 42 мм. Він має контейнер для сміття об'ємом 15 літрів (100 сторінок формату A4).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Тип шредера для документів: Порізаний на шматки
- Контейнер для сміття 15 л
- подрібнення 8 сторінок за раз
- розмір частинок 5 x 42 мм
- також знищує скріпки та скоби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REXEL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,5 кг |
| Він також руйнує | скобискріпки |
| Глибина продукту | 325 мм |
| Максимальна ширина різання | 220 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 70 дБА |
| Місткість бака | 15 літрів |
| Місткість живителя (макс.) | 8 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 5 х 42 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 229 x 343 x 325 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 1,8 м/мин |
| висота продукту | 343 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 410 ₴









