
Шредер Leitz IQ Home P4 на 6 аркушів. Ріже на дрібні шматочки 4 x 28 мм. P-4 15 л. Також подрібнює скріпки та скоби. 513995
6 600 ₴
- В наявності
- Код: 513995
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Шредер для документів Leitz IQ Home, P4, 6 аркушів, тихий (70 дБА), 3 хв безперервної роботи, контейнер 15 л (8034)

Характеристики продукту
- 6 хвилин безперервної роботи – ідеально підходить для використання вдома в офісі
- Тиха робота для спокійного робочого середовища
- Світлодіодний індикатор сигналізує про перегрів та перевантаження паперу
- Технологія захисту від заклинювання для безперервного подрібнення
- Легке знищення документів з функцією автоматичного запуску та зупинки
- Інтуїтивно зрозуміле та просте керування за допомогою сенсорних кнопок
- 15-літровий сміттєвий контейнер з оглядовим вікном вміщує до 125 сторінок формату А4

Опис
Шредер для паперу Leitz IQ Autofeed Small Office (80340000) має високий рівень безпеки (P-4), тиху роботу (58 дБ) та технологію захисту від застрягання. Він автоматично подрібнює до 45 аркушів та має 15-літровий контейнер для сміття. Ідеально підходить для щоденного використання в невеликому офісі.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Шредер документів відповідає вимогам GDPR та використовує листи Leitz на масляній основі (80070000)
Комплект поставки
- Пристрій, інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,5 кг |
| Він також руйнує | скріпки, скоби |
| Глибина продукту | 229 мм |
| Максимальна ширина різання | 220 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 70 дБ |
| Місткість бака | 15 літрів |
| Місткість живителя (макс.) | 6 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 4 х 28 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 325 x 343 x 229 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 1,8 м/мин |
| висота продукту | 343 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴







