
Шредер HSM shredstar S10, 10 аркушів, 6 мм, різання смужками P-2, 18 л. Також подрібнює скріпки, CD, DVD, скоби, кредитні картки
6 600 ₴
- В наявності
- Код: 513992
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Шредер Shredstar S10, різання смужками 6 мм, 18 л

Характеристики продукту
- Автоматичне реверсування через застій паперу
- Окремий механізм різання компакт-дисків з власним контейнером для чистого різання
- Тиха робота мінімізує рівень шуму на робочому місці
- Світлодіодний дисплей відображає робочий стан пристрою: живлення, застрягання паперу, перегрів
- Фотоелемент для автоматичного запуску/зупинки
- Індикатор рівня заповнення через віконце в контейнері
- Легке спорожнення контейнера для збору завдяки знімній верхній частині корпусу

Опис
Захист даних для кожного. Цей сучасний компактний шредер документів з окремим блоком різання компакт-дисків надійно та ефективно працює.
непомітно знищує дані вдома або в невеликому офісі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
непомітно знищує дані вдома або в невеликому офісі.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HSM |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,9 кг |
| Він також руйнує | скріпки, CD, DVD, скоби, кредитні картки |
| Глибина продукту | 245 мм |
| Максимальна ширина різання | 220 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 58 дБ |
| Місткість бака | 18 л |
| Місткість живителя (макс.) | 10 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 6 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 345 x 385 x 245 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 2,1 м/мин |
| висота продукту | 385 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴







