
Покращення дизайну монітора/ноутбука My Wall HT46L

Характеристики продукту
- Для екранів/ноутбуків: 28 - 81 см (11 дюймів - 32 дюйми)
- Навантаження до 10 кг
- 4 легкодоступних порти USB 2.0
- Силіконові протиковзкі накладки

Опис
Мабуть, найгарніша підставка для монітора в нашій пропозиції
Ця тонка та легка полиця для монітора пропонує чотири додаткові USB-порти для передачі даних або заряджання. Її позачасово елегантний дизайн покращить будь-яке робоче місце. Окремий простір для зберігання під підставкою для монітора забезпечує додаткові можливості зберігання.
HT 46L завжди вартий покупки.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Тонкий алюмінієвий дизайн
- Створює більше простору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина робочої поверхні | 210 мм |
| Колір | Срібло |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 1 дисплей |
| Максимальна вантажність | 10 кг |
| Максимальна висота | 63 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Підходить | 27,9 см (11 дюймів) — 81,3 см (32 дюйми) |
| Тип продукту | Підставка для монітора |
| Тип ручки | StandingStiff |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина робочої поверхні | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 410 ₴








